Biz Kimiz

Türk Akreditasyon Kurumu ( TÜRKAK) onaylı A Tipi muayene kuruluşlarında 2004 yılından beri faaliyet gösteren kurucu ortaklar, CTİ Muayene ve Denetim A.Ş. ismiyle 2012 yılında İstanbul Kartal’da firmanın kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Firma 2016 yılında da A Tipi Muayene kuruluşu olarak akredite olmuştur. Firmamız; Bilim, Teknoloji ve Mühendislik alanlarında hizmet vermektedir..

Çelik, Alüminyum, Ahşap, Mermer ve bunun gibi imalat sektörlerinde ise 2.taraf denetim, 3 taraf gözetim, test, belgelendirme, yükleme-boşaltma kontrolleri hizmeti gibi kritik kontrol noktalarında faaliyet göstermektedir.

Tahribatsız Muayene (NDT) ana başlığı altında; Görsel Muayene, Ultrasonik Muayene, Penetrant Test, Manyetik Parçacık Testi, Radyografik Test ve diğer tüm tahribatsız muayene alt başlıkları altında; faaliyetlerine uzman ve profesyonel kadrosu ile devam etmektedir.

Profesyonel kadromuzun niteliksel yeterliliği piyasa şartlarının oldukça üzerindedir. Makine Mühendisliği ve Metalurji Malzeme Mühendisliği lisans uzmanlıklarının yanı sıra Kaynak Mühendisliği yetkinliğine sahip olmaklar beraber, ilgili alanlarda NDT ve Boya Enspektörlüğü ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Dünya kamuoyunda; şirket yönetimi için alışılmış olan dikey ofis sisteminden ziyade, daha başarılı bir sistem olduğu kanıtlanan yatay ofis sistemi ile denetim ve muayene çalışmalarını sürdürmektedir.
Riskleri analiz edip, çalışma süreçlerini kolaylaştırarak daha sürdürülebilir bir iş anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir.

Çalışmalarımızda karbon ayak izimizi küçültebilmek adına çevre ve insan sağlığına zarar veren ürün ve araçların kullanılmamasına özen göstermekteyiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum