Üst Yönetim Taahhüdü

CTI MUAYENE VE DENETİM A.Ş.(CTI) Istanbul Ticaret Odasına ve Kartal Vergi dairesine kayıtlı muayene ve denetim alanında faaliyet gösteren Anonim Şirket statüsündedir.

Bu beyannamede bildirilen taahhütler CTI üst yönetimi tarafından verilir.

  • CTI, politikaları gereği tüm kuruluşlara eşit mesafededir. CTI, tüm kalite kontrol muayene ve belgelendirme faaliyetlerinde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak tarafsız ve bağımsız bir yapı oluşturulmuştur. CTI adına gerçekleştirilen faaliyetlerinde yer alan personel, kurullar, denetçiler ve teknik uzmanların kararlarını ve çalışmalarını hiçbir kisi veya kuruluş etkileyemez.
  • Faaliyetler ve hizmetler yasal şartlara, ulusal ve uluslar arası kurallara göre müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak ehil personel tarafından yerine getirilecektir.
  • CTI, A-Tipi muayene kuruluşu olarak, muayenesini yaptığı herhangi bir kuruluşun tasarım, üretim, tedarik, kurulum, satın alma, kullanım ya da bakım hizmetlerinde yer almayacak ya da bu işlemleri yapan bir tüzel kişiliğin parçası değildir ve olmayacaktır.
  • Hizmetler sunulurken, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkeleri baz alınacak olup ilgili standartların ve yönetmeliklerin ve rehberlerin gereklilikleri müşteri memnuniyetinin en üst seviyede karsşılanması ve CTI’ nin ulusal ve uluslararası arenada saygınlığını artırmak için titizlikle uygulanacaktır.
  • Ulusal ve uluslararası kurallara bağlı olarak kurdugumuz sistematik ile bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik prensipleri, çıkar çatışmasına sebep olacak durumların analiz edilmesi, kaynaklarin temini gibi hususlar dokümanlarımızda açıkça belirtilmiş ve beyan edilmiştir.
  • CTI, kamuya açık ortamlarda yayınlamayı öngördügü bilgilerle ilgili olarak müşteriyi öncelikle bilgilendirir. Müsteriye ait tüm bilgiler gizli olarak korunur.
  • CTI’ deki tüm çalışanlar (kalite kontrol/belgelendirme/muayene süreci çalışanları, tam zamanlı ya da yarı zamanlı denetçiler ve teknik uzmanlar) ve görev alan tüm kurul ve komite üyeleri üstlendikleri bütün görevlerde bağımsızdırlar ve ticari, mali ve diğer baskılardan uzak oldukları ve olacakları bu beyanla garanti altına alınmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum